Hizmetlerimiz

ZSG Duygusal Kapanlar

Duygular geldikleri gibi alınıp yaşansalar (düşüncelerimizle etkilemesek), yarattıkları enerjinin olumlu ya da olumsuz olmasına dikkat etmeksizin akıp gitmesine izin verilseler hiç de azımsanamayacak, gücü küçümsenemeyecek birer enerji kaynağıdırlar aslında. Ancak içlerinde düşüncenin titreşimini de taşıdıklarından rahatça akmalarına izin veremeyiz. Duygumuzun bize zarar vereceğine veya olayın “dünya sonu” olduğuna inandıran zihnimize teslim oluruz adeta. Sonunda o düşünceler ilgili duygusal enerjileri çevreleyerek, tüm duygusal enerjilerin içinde sıkışıp kaldığı birer kapan gibi hareket etmeye ve acı, keder, yas halimizi yaşamımızda daimi kılmaya başlarlar.

Bu tür bir kapan aura içinde hapsolmuşsa, içinde sıkışmış duygusal enerjiye benzer bir titreşimle karşılaştığımızda rezone olup yeniden titreşmeye ve kendini hissettirmeye başlar. Bunun dışındaki zamanlarda pek hissedilmez dolayısıyla fazlaca rahatsızlık da vermezler.           Ancak bedenin -özellikle- enerji anlamında zayıf düştüğü anlarda bu kapanlar bedene yaklaşır, kendilerine uygun titreşimlerden etkilenen akupunktur noktalarına doğru çekilir ve savunmasız olduğumuz hallerde bu noktalardan bedenin içine sızmayı başarırlar.

İşte tam bu noktada ortaya zihinsel, fiziksel, duygusal ciddi karmaşalar, hastalıklar, acı ve ağrılar çıkar, sebebi bulunamayan süreğen stres veya depresyon halleri ile kronik hastalıklar başgösterir.
Bu kapanları bulundukları yerden almak ve alanı arındırmak, bir kaç dakika içinde gerçekten mucize sayılabilecek kadar kalıcı biçimde etkisini gösterir.

Ürün

Fiyat

Adet

Toplam

TOPLAM
0 x 0,00 ₺
KDV Dahil